Salesforce Work.com

İş Yerinize Güvenli Dönüş

Salesforce, kuruluşların çalışan sağlığını ve güvenliğini odak noktasına alarak iş hayatına dönebilmeleri için yeni platformu Work.com’u hayata geçirdi.

 

Belki de hiç olmadığı kadar belirsizlikle yüz yüze geldiğimiz bu günlerde karar almak ve uygulamaya geçirmek de bir o kadar riskli. Work.com, COVID-19 krizi ve ötesinde, çalışanların, müşterilerin, ortakların ve toplulukların güvenli ve bilgilendirilmelerini sağlarken, işletmelerin işyerini mümkün olan en kısa sürede yeniden açmasına yardımcı olmak için tasarlanmış temel çözümler sunuyor.

Daha fazla bilgi almak ve Covid-19 sonrası iş hayatına dönüşünüzü planlayabilmek için formumuzu doldurun.

 

INSPARK HAKKINDA

INSPARK Akıllı İş Çözümleri, 1990 yılında kurulmuş, dünyanın en iyi CRM ve lider kurumsal bulut bilişim çözümleri firması Salesforce.com Türkiye Yetkili Satıcısı ve İş Ortağı olarak Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde hizmet sunan bir firmadır.

Salesforce Danışmanlık Hizmeti

Salesforce CRM Destek Hizmetleri

Salesforce ve Diğer Tüm Çözümlerin Hızlı Entegrasyonu

 

Bilgi Alın!

Bu formu doldurup göndererek kişisel verilerinizin INSPARK Gizlilik Politikası ve Salesforce.com Gizlilik Koşulları hükümlerine göre INSPARK ve SALESFORCE firmaları tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul ediyorsunuz.

Download The free eBook